Bennett a Marfilvet

Vážení klienti, priatelia.

Ako zakladateľ a spolumajiteľ značky BENNETT, cítim potrebu reagovať na otázky, ktoré z vašej strany v poslednom období prichádzajú čoraz častejšie a ktoré sú logickým dôsledkom situácie vo veterinárnej nemocnici Bennett.

Značku BENNETT som založil v roku 2000. Od roku 2001 sme touto značkou zastrešili s Richardom Kapalkom spoločné aktivity našich dvoch firiem. Bennett sa stal vyhľadávanou veterinárnou nemocnicou pre svoju kvalitu a odbornosť a taktiež 24 hodinovú dostupnosť. Spoločné meno Bennett sme budovali predovšetkým s cieľom pomáhať kedykoľvek si to situácia vyžaduje a samozrejme pritom udržať kvalitu poskytovaného servisu. K tomu bezpochyby patrí predovšetkým kvalitný team lekárov špecialistov, s dostatočnými skúsenosťami a odbornou praxou. Nebolo to jednoduché, no padrilo sa nám takýto team vybudovať.

Som toho názoru a je mi nesmierne ľúto, že táto filozofia, ktorej som tvrdým zástancom spolu s niektorými profesnými názorovými nezhodami azda viedla k čoraz častejším konfliktom medzi nami dvoma a ktoré vyústili k niekoľkým skutočnostiam:

Dňa 1. 5. 2015 som spolu s piatimi členmi pôvodne šesťčlenného teamu Bennett založil a vytvoril značku MARFILVET, ktorej filozofia je a bude aj naďalej predovšetkým o kvalite a profesionalite poskytovaných služieb a lekárskej starostlivosti pre vašich miláčikov. Viedlo ma a nás k tomu niekoľko ďalších situácií:

V priebehu roka 2014 mi bol znemožnený prístup k spoločným komunikačným kanálom, akými sú doména www.bennett.sk, či komunikačné prostriedky v rámci sociálnych sietí, ako facebooková stránka www.facebook.com/bennett a taktiež stránka na Google Plus.

Na doméne boli najskôr zmenené a neskôr úplne odstránené všetky citácie a kontakty týkajúce sa mojej osoby a mojej firmy. Aj napriek tomu, že som na tento stav dva razy písomne upozornil, nedošlo k náprave. Toto sa stalo paradoxne aj napriek tomu, že sme spolu s doktorom Kapalkom dňa 14. 1. 2014 podpísali čestné prehlásenie o spoločnom vlastníctve domény www.bennett.sk. Naviac musím bohužiaľ konštatovať, že v poslednom období sa na doméne objavujú neúplné, skreslené a aj nepravdivé informácie.

Ďalším, veľmi vážnym dôvodom je fakt, že v súčasnej dobe sa pod značkou Bennett objavujú noví, mladí lekári, o ktorých odbornosti a schopnostiach ako spolumajiteľ značky Bennett nemám žiadne informácie. S ohľadom na túto skutočnosť neviem zaručiť kvalitu ich práce a odborných znalostí, ktoré sú zásadné pri snahe o profesionálny servis.
Vzhľadom na uvedené, dovoľte mi informovať vás, že značky Bennett som sa nikdy nevzdal a vzdať sa neplánujem, no v tejto chvíli sa musím dištancovať od súčasného stavu a najmä od personálu, ktorý je propagovaný na www.bennett.sk, ako aj od obsahu, ktorý táto doména predstavuje.

Teší ma, že aj napriek komplikovanej situácii nám aj naďalej zachovávate priazeň a využívate profesionálne služby mňa, alebo mojich kolegov, ktorých poznáte a s ktorými ste už v minulosti prišli do styku. Všetky detailné a podrobné informácie o našom novom pôsobení, kontakty, rozpis služieb a podobne nájdete tu, na tejto našej webovej stránke.

MVDr. Adrián Bernáth
CEO Marfilvet